wentylatory przemysłowe bg

Wentylatory promieniowe

Prowadzimy sprzedaż nowoczesnych systemów wentylacyjnych przeznaczonych do wentylacji pomieszczeń komercyjnych jak również do zastosowań w przemyśle. Wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe to urządzenia, które działają na zasadzie przepływu powietrza, które rozchodzi się po promieniu obracającego się wirnika. Turbiny promieniowe zastosowane w tego rodzaju wentylatorach zapewniają bezawaryjną pracę. W naszej ofercie dostępne wentylatory promieniowe firmy ebmpapst niemieckiego producenta, który specjalizuje się przede wszystkim w urządzeniach wentylacyjnych promieniowych, wysokociśnieniowych. Wentylatory promieniowe różnią się między sobą nie tylko wielkością ale przede wszystkim kształtem, ilością łopatek. Co przekłada się na lepszą pracę, wszędzie tam gdzie konieczny jest montaż sprawdzonych instalacji wentylacyjnych.

Wentylatory promieniowe Plug Fan

Wentylatory promieniowe tzw. Plug Fan jest to moduł wirnika z silnikiem aerodunamicznie oraz akustycznie zoptymalizowany. Rama modułu wykonana z galwanizowanej blachy stalowej, wirnik spawany i malowany proszkowo. Wentylatory typu Plug Fan mają zastosowanie w przemysłowej klimatyzacji oraz wentylacji, szczególnie polecane w układach higienicznych.

Promieniowe serii Rb i EC Rb

Wentylatory promieniowe tzw. turbiny z wirującym wirnikiem, wirnik w wykonaniu z łopatami zagiętymi do tyłu. Z powodzeniem stosowane w każdej gałęzi przemysłu ze względu na wysoką efektywność i brak konieczności stosowania obudowy spiralnej. Występują w szerokim zakresie średnic i z każdym napięciem zasilania.

Promieniowe serii Rf i EC Rf

Wentylatory promieniowe tzw. turbiny z wirującym wirnikiem, wirnik w wykonaniu z łopatami zagiętymi do przodu, wirnik wymaga zastosowania obudowy spiralnej. Wirniki tego typu charakteryzują się niewielkim poziomem hałasu oraz znacznym wzrostem ciśnienie statycznego przy stosunkowo niewielkiej wydajności.

SKLEP online

Zapraszamy do zakupów

Przejdź do sklepu Strzałka do sklepu online
Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0