wentylatory przemysłowe bg

Wentylatory osiowe

W tej kategorii produktów znajdą Państwo wentylatory osiowe do zastosowań komercyjnych i przemysłowych. Wentylatory osiowe dostępne w różnych wielkościach i o różnych parametrach. To pozwala na lepsze dopasowanie wentylatora do konkretnych potrzeb. Wentylatory osiowe wyróżnia duża moc i wydajność. Urządzenia te przeznaczone do montażu w ścianach (wentylatory osiowe ścienne) bądź w kanałach wentylacyjnych.

Wentylatory przemysłowe osiowe

Wentylatory przemysłowe osiowe dedykowane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest zapewnienie odpowiedniej wentylacji przy jak najmniejszym koszcie energetycznym. Wentylatory energetyczne osiowe zapewniają bezpieczeństwo dla środowiska, łatwość obsługi a przede wszystkim efektywność energetyczną. Wentylatory osiowe to jedne z lepszych i skuteczniejszych rozwiązań dla wentylacji przemysłowej. W naszej ofercie znajdziesz także wentylatory osiowe ścienne dedykowane do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zanieczyszczenia.

Wentylatory osiowe SKA

Wentylatory osiowe firmy ebmpapst dzięki swojej zwartej budowie oraz wysokim parametrom przepływowym znajdują swoje zastosowanie w przemyśle chłodniczym oraz grzewczym. Występują w zakresie średnic od 130mm aż do 910mm z silnikami jednofazowymi oraz trójfazowymi. Wysoka jakość wentylatorów została potwierdzona licznymi certyfikatami oraz nagrodami.

Wentylatory osiowe z koszem

Wentylatory osiowe z koszem ochronnym przystosowane do przetłaczania czystego powietrza w urządzeniach grzewczych oraz chłodniczych. Występują w wersji ssącej oraz tłocznej. Zależnie od potrzeby wyposażane są w silniki jednofazowe lub trójfazowe. Występują w zakresie średnic od 250mm do 900mm. Wirnik wentylatora wykonany z blachy stalowej zabezpieczonej farbą w procesie malowania. Zastosowanie: chłodnice, nagrzewnice, agregaty wody lodowej, wymienniki ciepła, urządzenia energetyczne.

Silniki serii M4Q oraz iQ ESM

Silniki zwartobiegunowe serii M4Q045 stosowane w urządzeniach chłodniczych, wentylacyjnych oraz grzewczych. Z powodzeniem zostają zastępowane przez nowoczesne energooszczędne silniki serii iQ ESM.

SKLEP online

Zapraszamy do zakupów

Przejdź do sklepu Strzałka do sklepu online
Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0