wentylatory przemysłowe bg

Wentylatory kompaktowe

Kompaktowe promieniowe

Wentylatory promieniowe kompaktowe w wyniku niewielkich rozmiarów oraz wysokim parametrom ciśnienia statycznego szczególnie polecane są w urządzeniach wymagających wysokiej niezawodności. Wyposażone w silniki prądu stałego o napięciu zasilania 12, 24 i 48VDC oraz przemiennego 115 i 230VAC.

Kompaktowe diagonalne

Wentylatory diagonalne to urządzenia oferujące wysokie parametry przepływu, wysokie ciśnienie statyczne w parze ze zwiększonym przepływem powietrza pozwalają na intensywne chłodzenie urządzeń o znacznych oporach hydraulicznych. Wyposażone w silniki prądu stałego o napięciu zasilania 12, 24 i 48VDC oraz przemiennego 115 i 230VAC.

Kompaktowe ACmaxx

Wentylatory kompaktowe serii ACmaxx to zupełnie nowe rozwiązania charakteryzujące sie niezwykłą sprawności silnika, nowa technologia pozwoliła na obniżenia zapotrzebowania na energię o 77% jednocześnie podnosząc wydajność chłodzenia, co szczególnie może być docenione w urządzeniach z wieloma wentylatorami. Wyposażone w silniki prądu przemiennego 115 i 230VAC.

Kompaktowe osiowe

Wentylatory osiowe kompaktowe dzięki swojej zintegrowanej budowie maja zastosowanie w każdej gałęzi przemysłu telekomunikacyjnego, elektrotechnicznego czy chłodniczego. Wyposażone w silniki prądu stałego o napięciu zasilania 5, 12, 24 i 48VDC oraz przemiennego 115 i 230VAC.

SKLEP online

Zapraszamy do zakupów

Przejdź do sklepu Strzałka do sklepu online
Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0