wentylatory przemysłowe bg

Wentylatory kanałowe

Wentylatory kanałowe jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do instalowania w kanałach. Wentylatory kanałowe mogą pracować jako wyciągowe bądź wywiewne - wszystko zależy od zapotrzebowania. Urządzenia wyróżnia między innymi emitowany niski poziom hałasu i dość niewielkie zużycie energii. Wentylatory kanałowe zwłaszcza te przemysłowe najczęściej montowane w halach produkcyjnych. Jednak to nie jedyne miejsca w których znajdują one zastosowanie zdarza się, że montowane są w domostwach gdzie istnieje konieczność wdrożenia prawidłowej wentylacji. Przeważnie montowane w kanałach wentylacyjnych doprowadzanych do kuchni i łazienek.

Wentylatory kanałowe promieniowe FKM

W tej kategorii produktów znajdą Państwo wentylatory kanałowe z wirnikiem promieniowym, które charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Wentylatory kanałowe mają swoje zastosowanie w niewielkich obiektach, w tym domach jednorodzinnych, jak również w biurowcach, halach czy dużych obiektach użyteczności publicznej. Oferowane do sprzedaży wentylatory kanałowe promieniowe, charakteryzują się podwyższonym sprężem niezbędnym do pokonania oporów hydraulicznych przepływającego powietrza. Są to nieduże urządzenia o niewielkiej i średniej wydajności do 2000m3/h. Większość modeli posiada zakres temperaturowy od -10 do +60.

Wentylatory kanałowe dwubiegowe FKP

Wentylatory promieniowe kanałowe oparte na turbinie z wirującym wirnikiem, wirnik w wykonaniu z łopatami zagiętymi do tyłu. Oferowane wentylatory kanałowe serii FKM o standardowych wymiarach przyłączy w zakresie średnic od 100 do 315mm charakteryzują się zróżnicowaną wydajnością oraz wysokim ciśnieniem, zakres wydajnosci od 330 do 1600m3/h. Zakres temperaturowy od -10 do +60 stopni C. Silnik wentylatora przystosowany do pracy regulatorem obrotów.

SKLEP online

Zapraszamy do zakupów

Przejdź do sklepu Strzałka do sklepu online
Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0