wentylatory przemysłowe bg

Wentylatory kanałowe

Wentylatory kanałowe jak sama nazwa wskazuje są przeznaczone do instalowania w kanałach. Wentylatory kanałowe mogą pracować jako wyciągowe bądź wywiewne - wszystko zależy od zapotrzebowania. Urządzenia wyróżnia między innymi emitowany niski poziom hałasu i dość niewielkie zużycie energii. Wentylatory kanałowe zwłaszcza te przemysłowe najczęściej montowane w halach produkcyjnych. Jednak to nie jedyne miejsca w których znajdują one zastosowanie zdarza się, że montowane są w domostwach gdzie istnieje konieczność wdrożenia prawidłowej wentylacji. Przeważnie montowane w kanałach wentylacyjnych doprowadzanych do kuchni i łazienek.

Wentylatory kanałowe osiowe FKO

LINIA EKONOMICZNA wydajność 1050 - 12000m3/h temp. -20ºC...+80ºC

Wentylatory kanałowe serii FKM

LINIA EKONOMICZNA wydajność 240 - 1600m3/h temp. -10ºC...+60ºC

W tej kategorii produktów znajdą Państwo wentylatory kanałowe z wirnikiem promieniowym, które charakteryzują się wszechstronnym zastosowaniem. Wentylatory kanałowe mają swoje zastosowanie w niewielkich obiektach, w tym domach jednorodzinnych, jak również w biurowcach, halach czy dużych obiektach użyteczności publicznej. Oferowane do sprzedaży wentylatory kanałowe promieniowe, charakteryzują się podwyższonym sprężem niezbędnym do pokonania oporów hydraulicznych przepływającego powietrza. Są to nieduże urządzenia o niewielkiej i średniej wydajności do 2000m3/h. Większość modeli posiada zakres temperaturowy od -10 do +60.

Wentylatory kanałowe dwubiegowe FKP

LINIA EKONOMICZNA wydajność 165 - 1650m3/h temp. -10ºC...+60ºC

Wentylatory promieniowe kanałowe oparte na turbinie z wirującym wirnikiem, wirnik w wykonaniu z łopatami zagiętymi do tyłu. Oferowane wentylatory kanałowe serii FKM o standardowych wymiarach przyłączy w zakresie średnic od 100 do 315mm charakteryzują się zróżnicowaną wydajnością oraz wysokim ciśnieniem, zakres wydajnosci od 330 do 1600m3/h. Zakres temperaturowy od -10 do +60 stopni C. Silnik wentylatora przystosowany do pracy regulatorem obrotów.

Wentylatory dwubiegowe

W tej kategorii dostępne modele niewielkich wentylatorów kanałowych dwubiegowych przeznaczonych do domowego oraz przemysłowego systemu wentylacji. Kanałowe wentylatory dwubiegowe serii FKP dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką wydajnością zapewniając optymalne parametry przepływowe gwarantując sprawną i bezawaryjną pracę całego systemu. Zastosowanie bezszczotkowego silnika dwubiegowego ma bezpośredni wpływ na niska emisję hałasu wentylatora. Silnik termicznie zabezpieczony termikiem

Wentylatory kanałowe przemysłowe CC

LINIA PROFESJONALNA wydajność 2230 - 142700m3/h temp. -15ºC...+50ºC

ºC

Wentylatory kanałowe wysokotemperaturowe CCB

LINIA PROFESJONALNA wydajność 6080 - 48500m3/h temp. -20ºC...+200ºC

SKLEP online

Zapraszamy do zakupów

Przejdź do sklepu Strzałka do sklepu online
Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0