wentylatory przemysłowe bg

Dmuchawy poprzeczne i gorącego powietrza

W tej kategorii znajdziesz dmuchawy poprzeczne dedykowane do urządzeń pracujących w wysokich temperaturach. Cechą charakterystyczną dmuchaw jest ich wysoki przepływ powietrza, co jest szczególnie istotne w montażu właściwych urządzeń wentylacyjnych. Dużą zaletą tego rodzaju dmuchaw jest nie tylko wydajność ale cicha praca nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wentylatory poprzeczne

Oprócz dmuchaw w asortymencie posiadamy także bogaty wybór wentylatorów z poprzecznym przepływem powietrza. Wentylatory poprzeczne to urządzenia w których powietrze przepływa poprzecznie w zamontowanym wirniku. Bardzo często montowane w układach klimatyzacji oraz urządzeniach chłodniczych. Wentylatory poprzeczne pracują bardzo cicho stąd też stosowane są w domowych klimatyzatorach. Wentylatory z poprzecznym przepływem powietrza zostały zaprojektowane, aby spełnić specjalne wymagania, które obowiązują podczas cyrkulacji gorącego powietrza w urządzeniach elektrycznych. Dużą zaletą wentylatorów jest ich prostokątny kształt, montaż takiego urządzenia jest więc możliwy przykładowo w narożnikach, zatem możliwe jest zaoszczędzenie miejsca.

Poprzeczne serii QG, QL4, QLK, QLN, QLZ

Dmuchawy zaprojektowane dla urządzeń chłodniczych, piekarniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych. Charakteryzują się wysokim przepływem powietrza przy niewielkich oraz bardzo niskim poziomem hałasu.

Promieniowe serii RL

Dmuchawy przeznaczone do urządzeń pracujących w wysokich temperaturach dzięki oddzieleniu przestrzeni silnika od przestrzeni wirnika. Niski poziom hałasu umożliwia szerokie zastosowanie w kotłach gazowych.

Gorącego powietrza

Dmuchawy przeznaczone do pracy w wysokich temperaturach sięgających nawet powyżej 200 stopni Celsjusza. Znajdują zastosowanie m.in. w cyrkulacji powietrza w piecach piekarniczych oraz kotłach centralnego ogrzewania.

Dmuchawy gazowe

Dmuchawy głównie stosowane w urządzeniach wymagających wysokiego stopnia sprężania powietrza przy niewielkiej wydajności. Niewielki wymiary oraz wysoka sprawność sprawia iż powszechnie stosowane są w kotłach gazowych.

SKLEP online

Zapraszamy do zakupów

Przejdź do sklepu Strzałka do sklepu online
Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0