wentylatory przemysłowe bg

Katalogi

Katalogi do ściągnięcia

Tutaj można pobrać katalogi produktów EBM PAPST do zapoznania się i wydrukowania. Cała dostępna oferta wentylatorów przemysłowych ebm papst.

Wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe AHU spełniają najwyższe wymagania w dziedzinie chłodzenia i klimatyzacji. Wykonane w oparciu o zaawansowane technologie, są nie tylko wydajne, ale również oszczędne.

Wentylatory kompaktowe EBM-PAPST stanowią standard w dziedzinie chłodzenia już od wielu lat. Są ciche, kompaktowe, bardzo wydajne i energooszczędne. Dostępne są we wszystkich standardowych rozmiarach.
Wentylatory kompaktowe – pdf 13,8 MB

Wentylatory osiowe EBM-PAPST są wydajne i charakteryzują się niskim poziomem emitowanego hałasu. Cenione są również ze względu na oszczędność miejsca i łatwość montaży niemal w każdym obiekcie i pomieszczeniu.
Wentylatory osiowe – pdf 33,2 MB

Wentylatory i dmuchawy promieniowe EBM-PAPST to rozwiązania skrojone na miarę Państwa indywidualnych potrzeb. Wydajne i bardzo ekonomiczne znajdą zastosowanie w każdym miejscu pracy.
Wentylatory i dmuchawy promieniowe – pdf 44,3 MB
Wentylatory promieniowe wysokociśnieniowe AHU – pdf 7,1 MB

Wentylatory poprzeczne, gorącego powietrza i wentylatory gazowe EBM-PAPST zostały już docenione przez szereg wymagających klientów. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem.
Wentylatory poprzeczne, gazowe, gorącego powietrza – pdf 5,7 MB

Do otwarcia katalogów w formacie pdf wymagany jest Adobe Reader.

Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0