wentylatory przemysłowe bg

Ebm

Odpowiednia wentylacja powietrza, zwłaszcza w środowisku pracy jest niezbędna. Odpowiednią jakość powietrza ma zapewnić wentylator, którego zadaniem jest odprowadzenie zanieczyszczonego powietrza z wewnątrz, pozbawiając go tym samym pary wodnej, grzybów czy pleśni. Czyste powietrze jest niezbędne dla zdrowia pracowników i każdy pracodawca jest zobowiązany zapewnić swoim pracownikom takie środowisko.

W ofercie firmy EBM PAPST można znaleźć szeroką gamę najwyższej jakości wentylatorów, o różnym przeznaczeniu.

Grupą wentylatorów EBM przeznaczoną specjalnie do chłodzenia różnego typu urządzeń elektronicznych są wentylatory kompaktowe. Ich zastosowanie umożliwia prawidłową pracę urządzeń i chroni je przed przegrzaniem, zapewniając pośrednio także bezpieczeństwo i komfort pracy pracownikom.

W ofercie firmy znajdują się wentylatory kompaktowe osiowe EBM. W zależności od rozmiarów mogą być stosowane jako wentylatory samochodowe, ścienne, stołowe sufitowe. Znajdują zastosowanie w przemyśle telekomunikacyjnym, czy chłodniczym. Sprawdzą się w warunkach, gdzie powietrze ma stosunkowo krótką drogę do przebycia.

Możemy dostać także wentylatory EBM osiowe promieniowe, które przetłaczają większe ilości powietrza niż wentylatory osiowe, pracują także pod większym ciśnieniem.

Do intensywnego chłodzenia urządzeń sprawdzą się wentylatory diagonalne, również dostępne w ofercie EBM PAPST. Charakteryzują się one wysokim ciśnieniem i zwiększonym przepływem powietrza.

Innowacją są wentylatory kompaktowe ACmaxx, które umożliwiają wydajne chłodzenie przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości pobieranej energii, co z pewnością świetnie się sprawdzi w urządzeniach wykorzystujących kilka wentylatorów EBM.

Firma EBM PAPST ma w swoim katalogu wentylatory specjalnego przeznaczenia. Są wśród nich takie produkty jak wentylatory przeciwwybuchowe, wentylatory kwasoodporne, wentylatory wysokotemperaturowe i wentylatory oddymiające.

W kategorii wentylatorów EBM osiowych firma ma do zaproponowania wentylatory osiowe serii K, S, A, EC, które z powodzeniem mogą być stosowane w przemyśle chłodniczym i grzewczym. Występują w dużej rozpiętości średnic i z silnikami, o różnych parametrach – silniki jednofazowe i trójfazowe.

Do wyboru są również wentylatory osiowe ścienne i wentylatory z olejem serii BDRAX. Wentylatory ścienne służą do montowania na ścianach.

Charakterystycznym typem wentylatorów EBM osiowych są wentylatory osiowe kominkowe. Charakteryzują się one odpornością na gorące powietrze.

Innym typem wentylatorów dostępnych w ofercie są wentylatory promieniowe, znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu.

Dostępne są wentylatory EBM promieniowe serii Rb i EC Rb. Ich zaletą jest wysoka wydajność i brak konieczności zastosowania spiralnej obudowy. Oferta zawiera duży przekrój średnic i różne moce zasilania.

Wentylatory promieniowe serii Rf i EC Rf. Ten model wentylatora wymaga obudowy spiralnej. Jego niewątpliwą zaletą jest niski poziom hałasu i możliwość dużego wzrostu ciśnienia .

Wentylatory promieniowe EBM PAPST kanałowe BDTX to wysokie ciśnienie i zróżnicowana wydajność poszczególnych modeli.

Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0