wentylatory przemysłowe bg

Ebm Papst

Wentylacja jest niezwykle ważną kwestią w każdej dziedzinie przemysłu. Odpowiednia wentylacja pomieszczeń, w których przebywają pracownicy zapewnia im bezpieczeństwo, higienę i komfort pracy. Jest obowiązkiem każdego pracodawcy użycie w zakładzie takiego rodzaju wentylatorów, które umożliwią przyjazne ludziom warunki pracy.

Oferta wentylatorów przemysłowych EBM PAPST została stworzona z myślą o jak najefektywniejszej wentylacji w każdym środowisku, niezależnie od dziedziny przemysłu.

EbmPapst

W ofercie firmy znajdują się różnego rodzaju urządzenia do wentylacji, a między innymi wentylatory kompaktowe, które używane są do chłodzenia różnego rodzaju urządzeń elektronicznych. Charakteryzują się one niezwykle dobrą wydajnością pracy jak i niskim poziomem hałasu. Wśród tej kategorii wentylatorów firmy EBM PAPST znajdziemy wentylatory kompaktowe osiowe, znajdujące zastosowanie w różnych dziedzinach przemysłu, wentylatory przemysłowe promieniowe, których cechą charakterystyczną są niewielkie wymiary i wysokie parametry ciśnienia statycznego, wentylatory kompaktowe diagonalne, charakteryzujące się zwiększonym przepływem powietrza i wysokim ciśnieniem statycznym, wentylatory kompaktowe ACmaxx, których największą zaletą jest zmniejszone zapotrzebowanie na energię, a jednocześnie wciąż wysoka moc chłodzenia, sprawdzające się bardzo dobrze w urządzeniach, które posiadają więcej niż jeden wentylator. Oprócz szerokiego asortymentu wentylatorów ebmpapst w ofercie posiadamy także dmuchawy promieniowe przemysłowe.

Oferta urządzeń wentylacyjnych EbmPapst (dmuchawy i wentylatory)

W ofercie firmy znajdziemy również wentylatory Ebm Papst o różnym przeznaczeniu, mocy i wydajności. W tej kategorii dostępne są wentylatory osiowe serii S, K, A i EC, używane zazwyczaj w przemyśle grzewczym i chłodniczym, występują w wielu wymiarach i różnią się między sobą typem silników – stosowane są jednofazowe i trójfazowe. W kategorii tej znajdują się także wentylatory osiowe z olejem BDRAX, wentylatory osiowe ścienne z serii BPA przeznaczone do montażu na ścianach w różnej pozycji, wentylatory osiowe kominkowe, przeznaczone do wentylacji gorącego powietrza, o odporności do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza.

W naszym asortymencie znajdują się nie tylko wentylatory przemysłowe promieniowe dachowe, osiowe ścienne, kanałowe o przekroju okrągłym i prostokątnym, ale również wysokiej jakości dmuchawy promieniowe przemysłowe jednostronnie i dwustronnie ssące.

Wentylatory przemysłowe promieniowe oferowane przez EBM PAPST mają najszersze zastosowanie w przemyśle, a to za sprawą możliwości dużego przyrostu ciśnienia. W ofercie firmy znajdują się wentylatory promieniowe serii Rb i EC Rb, czyli turbiny z wirującym wirnikiem, który w przypadku tej wersji posiada łopaty zagięte do tyłu, modele te dostępne są w różnych wielkościach i mocy zasilania. Inne wentylatory promieniowe znajdujące się w ofercie to wentylatory promieniowe serii Rf i EC Rf, które w odróżnieniu od poprzedniej wersji posiadają wirnik z łopatami zagiętymi do przodu, który dodatkowo posiada obudowę spiralną. Cechami charakterystycznymi tego wentylatora przemysłowego jest niewielki poziom hałasu i możliwe duże wzrosty ciśnienia, a jednocześnie niewielkie wymagania energetyczne. Wentylatory promieniowe kanałowe BDTX, posiadające wirnik z łopatami zagiętymi do tyłu, charakterystyczna jest dla nich zróżnicowana wydajność, w zależności od wybranego egzemplarza a także możliwości uzyskania dużego wzrostu ciśnienia.

Copyright 2020 Wentylatory-online - wentylatory przemysłowe. Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności | Projekt i realizacja Click Media
ZAPYTAJ O PRODUKTY
0